Advertisment

mózg

Zastanawiające co inni myślą o produkcie Tonisol? Zazwyczaj nie łatwo jednoznacznie powiedzieć. Jednak należy się z tymi komentarzami zapoznać i potem kupić produkt, w tym wypadku Tonisol. Ale jednak opinie te bywają bardzo sprzeczne. To też nie jest specjalnie zaskoczenie. Bo jednak jedni wychwalają Tonisol a inni ludzie raczej przeciwnie. Ufamy w to, że opinie pod tym artykułem pomogą Państwu ustalić swoje zdanie. Zachęcamy do umieszczania komentarzy.
Uwaga: tonisol poszukaj w aptece.
Rozpocznijmy artykuł od tego, że układ nerwowy ludzi to inaczej układ ten złożony jest z tzw. tkanki nerwowej a także tzw. tkanki glejowej, składający w całość poprawne działanie organizmu, rejestrujący sygnały, przetwarzający znajdującą się w nich informację oraz zarządzający reakcjami organizmu: czynnościami mięśni oraz uwalnianiem się hormonów. Życzę wszystkim rychłego uzdrowienia z ich problemów z bezsennością albo nadmierną pobudliwością.
Ale do rzeczy – opiszmy tonisol.

  Skład Pojedyncza tabletka zawiera:Składniki czynne:L-tryptofan 100 mg,inozytol 100 mg,niacyna (wit. B-3) 7,5 mg Substancje dodatkowe: mikrokrystaliczna celuloza, fosforan diwapniowy (sub. wypełniające); talk, kwas stearynowy, amorficzny dwutlenek krzemu (nośniki); hydroksypropylometyloceluloza (sub. do stosowania na powierzchnie); dwutlenek tytanu (barwnik). Masa tabletki: 600 mg     Dawkowanie Dorośli 1- 2 tabletki dziennie, popijajac dużą ilością wody.   Przeciwwskazania Preparat nie może być też stosowany poprzez dzieci i kobiety w ciąży oraz karmiace.Przeciwwskazaniem do stosowania może być nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.   Wskazania Wskazania do stosowania preparatu Tonisol: pogorszenie samopoczucia, nastroju,obniżenie chęci do dzialania , utrata energii,problemy ze snem,narażenie na stresy oraz nadmierne obciążenie psychiczne    Opis Tonisol preparat uzupełniajacy dietę w składniki poprawiające funkcjonowanie układu nerwowego. Tonisol łączy w sobie działanie tryptofanu – prekursora serotoniny oraz melatoniny i działanie niacyny oraz inozytolu. Zarówno niacyna jak oraz inozytol uzupełniają dzialanie tryptofanu. Korzystnie wpływają na system nerwowy oraz stan psychiczny człowieka, działając uspokajająco, odprężająco, ułatwiają zasypianie, poprawiają samopoczucie.Serotonina oraz melatonina: warunkuja dobry nastrójdziałają przeciwdepresyjnezapewniają zdrowy senopóźniają proces starzenia się komórekSerotonina bierze udzial w przekazywaniu impulsów nerwowych miedzy komórkami mózgu, od niej również zależy czy może sygnał nerwowy będzie w stanie dotrzeć do wszystkich zakątków ciała. Nazywana może być ona ?hormonem szcześcia?, ponieważ wykazuje działanie przeciwdepresyjne, wpływając na poprawę samopoczucia. Wspólnie z melatoniną odgrywają ważna role w regulowaniu temperatury ciala, nastroju, przebiegu procesu dojrzewania i odnawiania sie oraz wzrostu komórek.Melatonina może być odpowiedzialna głównie za regulację dobowego rytmu snu oraz czuwania. Jej właściwy poziom gwarantuje zdrowy, fizjologiczny sen.

Sen posiada fundamentalne znaczenie dla zdrowia organizmu. Paradoksem jest, że pomimo że zasypiając odcinamy sie od naszej świadomości, wydaje sie, że nadal jesteśmy w zażyłych stosunkach ze snem. Sam jeden sen może być też „czarną skrzynka”, pozostającą poza naszą świadomością, ale dane w niej zapisywane oraz z niej wychodzące — czyli to, co prowadzi do snu oraz to, jakie są jego skutki — może być nam doskonale znane. Nasz sen nie funkcjonuje w tajemnicy, jak czynią to także nasze organy wewnetrzne. Nie może być on również na aż tyle nieświadomy, by umknął naszej uwadze, tak jak większość naszych umiejętności, ktore nabywamy automatycznie. Bo dzialanie snu posiada tak bezpośrednie oraz trwale konsekwencje w naszym życiu, większość z nas się interesuje własnym snem. Potrafimy wskazać jego cechy szczególne. Gdyby poproszono nas o opisanie na przykład funkcjonowania naszej nerki, naszego sposobu chodzenia czy może zmyslu orientacji, nie potrafilibyśmy udzielić tak wyczerpujących odpowiedzi. Sen posiada dla nas olbrzymie znaczenie.
Z właściwym działaniem układu nerwowego wiąże się pamieć oraz koncentacja.Nie posiada żadnej gotowej oraz łatwej recepty na poprawienie skupienia. Przed rozpoczęciem nauki upewnij sie, że masz wszystko, co potrzebne do nauki, pod ręką. Wesprzyj się odpowiednia dietą – np. tłuszcze Omega-3 (znajdujące sie w rybach) korzystnie wpływają na mózg, a zatem też na umiejętność skupienia się. Chociaż pierwsze efekty ich regularnego przyjmowania często objawiają się dopiero po kilku tygodniach, a także miesiacach.
Z wlaściwym działaniem układu nerwowego wiąże się pamięć oraz koncentacja.Nie posiada żadnej gotowej oraz łatwej recepty na poprawienie skupienia. Przed rozpoczęciem nauki upewnij się, że masz wszystko, co potrzebne do nauki, pod ręka. Wesprzyj się odpowiednią dietą – np. tłuszcze Omega-3 (znajdujące sie w rybach) korzystnie wpływają na mózg, a zatem także na umiejetność skupienia się. Chociaż pierwsze efekty ich regularnego przyjmowania często objawiają się dopiero po kilku tygodniach, a także miesiącach.

Advertisment